Ośrodek wypoczynkowy Jodełka


Ośrodek wypoczynkowy "Jodełka" położony jest w samym sercu Gór Świętokrzyskich w Świętej Katarzynie u podnóża Łysicy (612 m n.p.m.). Teren obiektu to 2,5 ha działka, która stanowi doskonałe miejsce do wspólnej zabawy i wypoczynku (miejsce na ognisko, boisko do mini kosza, plac zabaw, mini zoo).


Położenie ośrodka stanowi idealną bazę dla wycieczek i rajdów po Górach Świętokrzyskich. Ośrodek dysponuje ponad 120 miejscami noclegowymi oraz oferuje bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi na terenie całego obiektu. 

Atutem Ośrodka jest restauracja dla 150 gości, sala konferencyjna dla ok. 60 osób oraz chata biesiadna dla 200 osób. Do dyspozycji gości pozostawiamy również salę telewizyjną, stół bilardowy, stół do ping-ponga oraz boisko do siatkówki i mini kosza.


Nikogo nie trzeba przekonywać, że otoczenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego zapewni Państwu możliwość doskonałego wypoczynku i odprężenia.


Na potrzeby rajdu Baba Jaga Tour, Jodełka oferuje zakwaterowania w pokojach gościnnych z łazienkami. Do dyspozycji uczestników oddanych zostaje 120 miejsc noclegowych. 


Regulamin zakwaterowania

  1. O zakwaterowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
  2. Rajd nie dopuszcza zakwaterowania w namiotach. Zakwaterowanie tylko w pokojach ośrodka.
  3. Zgłaszając się do udziału w rajdzie wyrażasz zgodę na zakwaterowanie z innymi uczestnikami rajdu. Wyjątek stanowią grupy zajmujące cały pokój.
  4. Organizatorzy nie rezerwują konkretnych łóżek w pokojach.
  5. Uczestnicy zobowiązani są do pozostawienia samochodów i motocykli w wyznaczonym przez Organizatora miejscu. Nie dopuszcza się pozostawiania motocykli poza wyznaczonym miejscem. 

Plan Ośrodka


Lokalizacja Ośrodka

Adres:

ul. Kielecka 3 26-010 Święta Katarzyna

GPS:
50°56'06" N, 20°52'38" E